HAKKIMIZDA

Şems Yapı Denetim Hakkında

Şems Yapı Denetim Ltd. Şti. İstanbul ve Kocaeli genelinde birçok ilçe ve beldede konut, iş merkezi, sanayi yapılarının denetim faaliyetini sürdürmektedir.

Şems Yapı Denetim Ltd. Şti. yetkin ve dinamik kadrosuyla Yapı Denetim Kanunu ve Yönetmeliği çerçevesinde gerçekleştirdiği denetim faaliyetinin yanı sıra bir müşavir firma gibi işverenin her sorununa çözüm önerisi üretir.

Şems Yapı Denetim Ltd. Şti. denetimini yaptığı şantiyelerde çalışan tecrübesiz teknik personele, inşaat kalfalarına, ustalarına, işçilere mesleki eğitim vererek imalatta ve denetimde kalitenin yükselmesini sağlar.

Şems Yapı Denetim


Şems Yapı Denetim Ltd. Şti. Sunduğu yapı denetim hizmetleriyle uzun yıllar boyunca, yurttaşlarımızın kanun ve yönetmeliklere uygunluğu denetlenmiş konut ve işyerlerinde doğal afetlerden endişe etmeden, huzur içinde yaşamasına ve çalışmasına katkı sağlamaya devam edecektir.

Dragos Şirketler Grubu

Dragos Şirketler Grubu

2015 yılında İstanbul’un Kartal ilçesinde Faaliyete Başlayan şirketler grubu, İstanbul, Kocaeli ve Eskişehir illerinde inşaat sektörüne yapı denetim ve müşavirlik hizmeti vermektedir.

Grup şirketleri, yapıların projelendirilmesinden bitimine kadar her aşamasında denetim faaliyetinin yanı sıra süreç içerisinde meydana gelebilecek her türlü problemde görüş ve önerileri ile müşterilerine çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Grup şirketleri kurulduğu günden bu yana İstanbul İlinde Kartal ilçesi merkez olmak üzere, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Tuzla ilçelerinde, ve Tuzla OSB de, Kocaeli İlinde ise Çayırova, Gebze , Darıca İlçeleri ile Taysad, İmes OSB, Dilovası OSB gibi bölgelerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Eskişehir OSB’de fabrikalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Grup firmalarının denetim portföyünde rezidans ve ofis binalarından, fabrika ve lojistik depolara kadar geniş bir yapı yelpazesi bulunmaktadır.